Misyonumuz & Vizyonumuz

 

Misyon: Türkiye Petrol Piyasası Kanunu, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun ve Tüketici Hakları Yasasının kanun ve kaidelerine bağlı, Shell İSEÇ politikasından ödün vermeden; her türlü yeni teknolojiyi kullanıp çağdaş, kaliteli ve operasyonda mükemmellik ilkesini benimseyerek tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın, İlişki içinde bulunduğumuz kurum ve kişilerin güvenini ve bağlılığını kazanıp Türkiye’ de örnek gösterilen şirketlerden biri olarak üstlendiğimiz görevi yerine getirmektir.

Vizyon: Operasyonda Mükemmellik anlayışımız ve Müşterilerimizin teveccühleri ile kazandığımız başarıları, temel değerlerimize bağlı kalarak gelecekte de sürdürmek, bugüne kadar olduğu gibi yarınlarda da “Güvenilir”, “İtibarli” ve “Lider” akaryakıt şirketleri arasında yer almaktadır.

İlkelerimiz

Dürüstlük: Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde, devletimizle olan ilişkilerimizde gerçek olmayan söz ve vaatlerde bulunmamak dürüstlük ilkemizin temelini oluşturmaktadır.

Profesyonellik: Her kademede çalışanlarımız üstlendikleri işlerin ve görevlerin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının bilincinde olarak bu gereklilik ve sorumlulukları şartlar ve zaman gözetmeksizin yerine getirmekten tereddüt etmezler.

Sadakat: Tüm çalışanlarımız temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.

Sorumluluk Bilinci: Her kademede çalışanlarımız olumsuzluklar karşısında duyarlı olmayı ve sorunların değil çözümlerin bir parçası olmayı ilke kabul etmişlerdir.